duminică , 21 octombrie 2018
panduriics.ro

Program

Liga 2 Sezon 2018-2019 | TUR

27/10/2018
Luceafărul Oradea
-
-
Pandurii Târgu Jiu
03/11/2018
Pandurii Târgu Jiu
-
-
Metaloglobus B.
10/11/2018
Chindia Târgovişte
-
-
Pandurii Targu Jiu
17/11/2018
Pandurii Târgu Jiu
-
-
ACS Energeticianul
24/11/2018
ASU Politehnica TM
-
-
Pandurii Târgu Jiu
28/11/2018
Pandurii Târgu Jiu
-
-
Universitatea Cluj
Programul competiţional al noului sezon al Ligii a II-a Casa Pariurilor este următorul:

ETAPA I – 4 august 2018

Aerostar Bacău – Pandurii Târgu Jiu
ASU Politehnica Timişoara – Chindia Târgovişte
Universitatea Cluj – Metaloglobus
FC Argeş – CS Baloteşti
Petrolul Ploieşti – Sportul Snagov
CS Mioveni – Academica Clinceni
Daco-Getica Bucureşti – UTA Arad
SSC Farul Constanţa – ACS Poli Timişoara
Dacia Unirea Brăila – Ripensia Timişoara
ACS Energeticianul – Luceafărul Oradea

Etapa II – 11 august 2018

Luceafărul Oradea – Ripensia Timişoara
ACS Poli Timişoara – Dacia Unirea Brăila
UTA Arad – SSC Farul Constanţa
Academica Clinceni – Daco-Getica Bucureşti
Sportul Snagov – CS Mioveni
CS Baloteşti – Petrolul Ploieşti
Pandurii Târgu Jiu – FC Argeş
Metaloglobus – Aerostar Bacău
Chindia Târgovişte – Universitatea Cluj
ACS Energeticianul – ASU Politehnica Timişoara

Etapa III – 18 august 2018

ASU Politehnica Timişoara – Luceafărul Oradea
Universitatea Cluj – ACS Energeticianul
Aerostar Bacău – Chindia Târgovişte
FC Argeş – Metaloglobus
Petrolul Ploieşti – Pandurii Târgu Jiu
CS Mioveni – CS Baloteşti
Daco-Getica Bucureşti – Sportul Snagov
SSC Farul Constanţa – Academica Clinceni
Dacia Unirea Brăila – UTA Arad
Ripensia Timişoara – ACS Poli Timişoara

Etapa IV – 25 august 2018

Luceafărul Oradea – ACS Poli Timişoara
UTA Arad – Ripensia Timişoara
Academica Clinceni – Dacia Unirea Brăila
Sportul Snagov – SSC Farul Constanţa
CS Baloteşti – Daco-Getica Bucureşti
Pandurii Târgu Jiu – CS Mioveni
Metaloglobus – Petrolul Ploieşti
Chindia Târgovişte – FC Argeş
ACS Energeticianul – Aerostar Bacău
ASU Politehnica Timişoara – Universitatea Cluj

Etapa V – 1 septembrie 2018

Universitatea Cluj – Luceafărul Oradea
Aerostar Bacău – ASU Politehnica Timişoara
FC Argeş – ACS Energeticianul
Petrolul Ploieşti – Chindia Târgovişte
CS Mioveni – Metaloglobus
Daco-Getica Bucureşti – Pandurii Târgu Jiu
SSC Farul Constanţa – CS Baloteşti
Dacia Unirea Brăila – Sportul Snagov
Ripensia Timişoara – Academica Clinceni
ACS Poli Timişoara – UTA Arad

Etapa VI – 8 septembrie 2018

Luceafărul Oradea – UTA Arad
Academica Clinceni – ACS Poli Timişoara
Sportul Snagov – Ripensia Timişoara
CS Baloteşti – Dacia Unirea Brăila
Pandurii Târgu Jiu – SSC Farul Constanţa
Metaloglobus – Daco-Getica Bucureşti
Chindia Târgovişte – CS Mioveni
ACS Energeticianul – Petrolul Ploieşti
ASU Politehnica Timişoara – FC Argeş
Universitatea Cluj – Aerostar Bacău

Etapa VII – 15 septembrie 2018

Aerostar Bacău – Luceafărul Oradea
FC Argeş – Universitatea Cluj
Petrolul Ploieşti – ASU Politehnica Timişoara
CS Mioveni – ACS Energeticianul
Daco-Getica Bucureşti – Chindia Târgovişte
SSC Farul Constanţa – Metaloglobus
Dacia Unirea Brăila – Pandurii Târgu Jiu
Ripensia Timişoara – CS Baloteşti
ACS Poli Timişoara – Sportul Snagov
UTA Arad – Academica Clinceni

Etapa VIII – 22 septembrie 2018

Luceafărul Oradea – Academica Clinceni
Sportul Snagov – UTA Arad
CS Baloteşti – ACS Poli Timişoara
Pandurii Târgu Jiu – Ripensia Timişoara
Metaloglobus – Dacia Unirea Brăila
Chindia Târgovişte – SSC Farul Constanţa
ACS Energeticianul – Daco-Getica Bucureşti
ASU Politehnica Timişoara – CS Mioveni
Universitatea Cluj – Petrolul Ploieşti
Aerostar Bacău – FC Argeş

Etapa IX – 29 septembrie 2018

FC Argeş – Luceafărul Oradea
Petrolul Ploieşti – Aerostar Bacău
CS Mioveni – Universitatea Cluj
Daco-Getica Bucureşti – ASU Politehnica Timişoara
SSC Farul Constanţa – ACS Energeticianul
Dacia Unirea Brăila – Chindia Târgovişte
Ripensia Timişoara – Metaloglobus
ACS Poli Timişoara – Pandurii Târgu Jiu
UTA Arad – CS Baloteşti
Academica Clinceni – Sportul Snagov

Etapa X – 6 octombrie 2018

Luceafărul Oradea – Sportul Snagov
CS Baloteşti – Academica Clinceni
Pandurii Târgu Jiu – UTA Arad
Metaloglobus – ACS Poli Timişoara
Chindia Târgovişte – Ripensia Timişoara
ACS Energeticianul – Dacia Unirea Brăila
ASU Politehnica Timişoara – SSC Farul Constanţa
Universitatea Cluj – Daco-Getica Bucureşti
Aerostar Bacău – CS Mioveni
FC Argeş – Petrolul Ploieşti

Etapa XI – 10 octombrie 2018 (intermediară)

Petrolul Ploieşti – Luceafărul Oradea
CS Mioveni – FC Argeş
Daco-Getica Bucureşti – Aerostar Bacău
SSC Farul Constanţa – Universitatea Cluj
Dacia Unirea Brăila – ASU Politehnica Timişoara
Ripensia Timişoara – ACS Energeticianul
ACS Poli Timişoara – Chindia Târgovişte
UTA Arad – Metaloglobus
Academica Clinceni – Pandurii Târgu Jiu
Sportul Snagov – CS Baloteşti

Etapa XII – 13 octombrie 2018

Luceafărul Oradea – CS Baloteşti
Pandurii Târgu Jiu – Sportul Snagov
Metaloglobus – Academica Clinceni
Chindia Târgovişte – UTA Arad
ACS Energeticianul – ACS Poli Timişoara
ASU Politehnica Timişoara – Ripensia Timişoara
Universitatea Cluj – Dacia Unirea Brăila
Aerostar Bacău – SSC Farul Constanţa
FC Argeş – Daco-Getica Bucureşti
Petrolul Ploieşti – CS Mioveni

Etapa XIII – 20 octombrie 2018

CS Mioveni – Luceafărul Oradea
Daco-Getica Bucureşti – Petrolul Ploieşti
SSC Farul Constanţa – FC Argeş
Dacia Unirea Brăila – Aerostar Bacău
Ripensia Timişoara – Universitatea Cluj
ACS Poli Timişoara – ASU Politehnica Timişoara
UTA Arad – ACS Energeticianul
Academica Clinceni – Chindia Târgovişte
Sportul Snagov – Metaloglobus
CS Baloteşti – Pandurii Târgu Jiu

Etapa XIV – 27 octombrie 2018

Luceafărul Oradea – Pandurii Târgu Jiu
Metaloglobus – CS Baloteşti
Chindia Târgovişte – Sportul Snagov
ACS Energeticianul – Academica Clinceni
ASU Politehnica Timişoara – UTA Arad
Universitatea Cluj – ACS Poli Timişoara
Aerostar Bacău – Ripensia Timişoara
FC Argeş – Dacia Unirea Brăila
Petrolul Ploieşti – SSC Farul Constanţa
CS Mioveni – Daco-Getica Bucureşti

Etapa XV – 3 noiembrie 2018

Daco-Getica Bucureşti – Luceafărul Oradea
SSC Farul Constanţa – CS Mioveni
Dacia Unirea Brăila – Petrolul Ploieşti
Ripensia Timişoara – FC Argeş
ACS Poli Timişoara – Aerostar Bacău
UTA Arad – Universitatea Cluj
Academica Clinceni – ASU Politehnica Timişoara
Sportul Snagov – ACS Energeticianul
CS Baloteşti – Chindia Târgovişte
Pandurii Târgu Jiu – Metaloglobus

Etapa XVI – 10 noiembrie 2018

Luceafărul Oradea – Metaloglobus
Chindia Târgovişte – Pandurii Târgu Jiu
ACS Energeticianul – CS Baloteşti
ASU Politehnica Timişoara – Sportul Snagov
Universitatea Cluj – Academica Clinceni
Aerostar Bacău – UTA Arad
FC Argeş – ACS Poli Timişoara
Petrolul Ploieşti – Ripensia Timişoara
CS Mioveni – Dacia Unirea Brăila
Daco-Getica Bucureşti – SSC Farul Constanţa

Etapa XVII – 17 noiembrie 2018

SSC Farul Constanţa – Luceafărul Oradea
Dacia Unirea Brăila – Daco-Getica Bucureşti
Ripensia Timişoara – CS Mioveni
ACS Poli Timişoara – Petrolul Ploieşti
UTA Arad – FC Argeş
Academica Clinceni – Aerostar Bacău
Sportul Snagov – Universitatea Cluj
CS Baloteşti – ASU Politehnica Timişoara
Pandurii Târgu Jiu – ACS Energeticianul
Metaloglobus – Chindia Târgovişte

Etapa XVIII – 24 noiembrie 2018

Luceafărul Oradea – Chindia Târgovişte
ACS Energeticianul – Metaloglobus
ASU Politehnica Timişoara – Pandurii Târgu Jiu
Universitatea Cluj – CS Baloteşti
Aerostar Bacău – Sportul Snagov
FC Argeş – Academica Clinceni
Petrolul Ploieşti – UTA Arad
CS Mioveni – ACS Poli Timişoara
Daco-Getica Bucureşti – Ripensia Timişoara
SSC Farul Constanţa – Dacia Unirea Brăila

Etapa XIX – 28 noiembrie 2018 (intermediară)

Dacia Unirea Brăila – Luceafărul Oradea
Ripensia Timişoara – SSC Farul Constanţa
ACS Poli Timişoara – Daco-Getica Bucureşti
UTA Arad – CS Mioveni
Academica Clinceni – Petrolul Ploieşti
Sportul Snagov – FC Argeş
CS Baloteşti – Aerostar Bacău
Pandurii Târgu Jiu – Universitatea Cluj
Metaloglobus – ASU Politehnica Timişoara
Chindia Târgovişte – ACS Energeticianul

În 2018 se joacă şi două etape din retur, apoi campionatul se reia cu etapa a 22-a, pe 23 februarie 2019, şi se va încheia pe 1 iulie 2019. La fel ca în tur, şi în retur sunt programate tot câte două intermediare.

Liga 2 Sezon 2018-2019 | RETUR

Programul etapelor returului:
Etapa a 20-a – 1 decembrie 2018
Etapa a 21-a – 8 decembrie 2018
Etapa a 22-a – 23 februarie 2019
Etapa a 23-a – 2 martie 2019
Etapa a 24-a – 9 martie 2019
Etapa a 25-a – 16 martie 2019
Etapa a 26-a – 23 martie 2019
Etapa a 27-a – 30 martie 2019
Etapa a 28-a – 6 aprilie 2019
Etapa a 29-a – 13 aprilie 2019
Etapa a 30-a – 17 aprilie 2019 (intermediară)
Etapa a 31-a – 20 aprilie 2019
Etapa a 32-a – 27 aprilie 2019
Etapa a 33-a – 4 mai 2019
Etapa a 34-a – 11 mai 2019
Etapa a 35-a – 15 mai 2019 (intermediară)
Etapa a 36-a – 18 mai 2019
Etapa a 37-a – 25 mai 2019
Etapa a 38-a – 1 iunie 2019

Du-te sus

Acest site foloseste cookie-uri. Prin continuarea navigarii sunteti de acord cu modul de utilizare a acestor informatii si cu politica de utilizare a cookie-urilor. Afla detalii aici.

Politica de utilizare a Cookie-urilor

Cookie-urile sunt fișiere mici de text care sunt stocate pe computer, tabletă sau telefon mobil atunci când vizitezi un website. Cookies sunt standard industrial si sunt folosite de cele mai multe site-uri, inclusiv de cele administrate de noi, usurand accesul permament al unui utilizator la un site. Aceasta tehnologie ne permite sa adaptam siteul la nevoile dvs. Daca nu doriti informatii colectate prin utilizarea de Cookies, exista in multe browsere un procedeu simplu care va permite sa respingeti sau sa acceptati caracteristicile/functiile Cookies. Dar va rugam sa retineti ca Cookies ar putea fi necesare pentru a va putea furniza anumite facilitati ale serviciilor noastre online.

Google Analytics este instrumentul de analiză care ajută proprietarii de site-uri și de aplicații să înțeleagă cum interacționează vizitatorii cu proprietățile lor. Google Analytics poate folosi un set de cookie-uri pentru a culege informații și pentru a raporta date statistice privind utilizarea site-ului, fără a trimite la Google date care identifică vizitatorii.

„euCookie” este un cookie prin care retinem daca utilizatorul a acceptat modul de utilizare al cookie-urilor.

panduriics.ro foloseste cod pentru monitorizarea traficului oferit de trafic.ro.

Puteti evita cookie-urile schimband setarile browser-ului dumneavoastra. De asemenea puteti sterge cookie-urile existente. Va rugam sa cititi in sectiunea “ajutor “ a browserului cum sa procedati pentru a afla mai multe despre cookies, inclusiv cum sa vedeti setarile acestora si modul de a le gestiona si a le sterge.

Închide